Logo

Chevrolet Captiva

Број на оглас: 3053652 | Објавен на: 21.08.2019, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Captiva

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 6.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Chevrolet Captiva 2.0 cdti,150ks, 4x4 automatic 2007god, reg.do 11.2019,182000km so servisna kniska, so ful oprema,novi gumi, vo odlicna sostojba,registriran do 11.2019 tlf;070551989

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  bmw

Потврден огласувач