Logo

GOLF IV 1.9TDI

Број на оглас: 3055325 | Објавен на: 18.03.2019, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf IV 1.9tdi ful oprema registriran cela godina 4novi gumi i ful servis
Moze zamena za Opel Zafira ili VwTouran.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач