Logo

Opel vectra 1.8 benzin za delovi

Број на оглас: 3056045 | Објавен на: 07.04.2020, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za opel vectra 1993

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач