1 / 1
PSX Game Shop - Servis
1 МКД
30.06.2022 11:36

Скопје Центар / Скопје

Vrsime popravki na site modeli na konzoli od Sony, Nintendo i XBox.
Promena na laseri, HDMI portovi...
Kompletno cistenje na konzolite i promena na termalna pasta na procesorot.
Servisiranje na kontroleri za PS4, PS3 i Xbox 360.
Isto taka vrsime i chipuvanje na site konzoli ( PS4, PS3, XBox 360, Nintendo Switch,WiiU, Wii, 2DS, 3DS, DS, PS Vita, PSP....).

Rabotno vreme 10:30 - 16h
TC Bunjakovec

Tel. 070/270-508 ili 071/248-348

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071248348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам