Logo

Pezo 206 hdi 2005 god ekstra

Број на оглас: 3057398 | Објавен на: 13.06.2019, 06:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pezo 1.6 hdi 80kw,109 ps mnogu dobro socuvano karoseriski isto taka i motor so mala potrosuvacka registriran cela godina

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 1234567

Потврден огласувач