Logo

Mercedes C200 CDI -2005/04

Број на оглас: 3057757 | Објавен на: 15.03.2019, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 5.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirano + zelen karton
full oprema
4 novi gumi

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 blend

Потврден огласувач