Logo

Mercedes A-Class 1.4 benzin 55 kw

Број на оглас: 3058495 | Објавен на: 18.04.2019, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 140

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Електрика на прозори
-Оригинално радио
-Клима
-ABS

Возилото е со нов акумулатор (под гаранција) , Екстра гуми , возени една сезона само, полуавтоматик e, идеална за почетници возачи.Километрите се реални , проверка каде сакате.

Можна е замена !

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач