Logo

kafez- terarium za vodni zelki -1000den.

Број на оглас: 3059117 | Објавен на: 28.02.2019, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Рептили и Тераристика

Вид на оглас: Се продава


terarium so greac za vodni zelki, ostrovce i palma

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач