Logo

Се продаваат оризни ниви

Број на оглас: 3059160 | Објавен на: 22.08.2019, 07:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 8579 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 8.600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат четири оризни ниви во Кочанско.Нивите се наоѓаат во местото наречено „Водотек и Слатина“ со катастарски број 5870,6185,7522/1 и 7504/2 со површина од 8579m2.
Лице за контакт-Петар
Тел.078 830 704 (од 10:00-18:00 часот)

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  angelina