Logo

Jaguar S type 3.0 benzin fabricki plin

Број на оглас: 3060183 | Објавен на: 26.02.2019, 23:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: S-Type

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 175 kw / 238 ks

Цена: 2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top sostojba ,redovno servisiran,fabricki plin,novi gumi ,realni kilometri,
tel za kontakt. 077 533 374 jane

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач