Logo

Opel Astra 1.6 Benzin KLIMA

Број на оглас: 3060191 | Објавен на: 18.01.2019, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Aftomobilot e so realni kilometri,klima.gumi odlicni ,redovno servisiran, ODLICNA SOSTOJBA
kontakt 077 533 374 Jane

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 zoki

Потврден огласувач