Logo

Apartman Mavrovo

Број на оглас: 3061116 | Објавен на: 22.01.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 36 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Stanben kompleks Mavrovo

Цена: 45 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva apartman do ski centar (150M)vo Mavrovo.36m2 komplet namesten za 4 lica. Full namestena kujna dneven prestoj so agolna garnitura i spalna.Greenje klima i kAMIN .kabelska tv.Apartmanot e na 5 kat ima lift.so parking.minimum 2 nokevanja.cena 45 eu za 4lica .

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач