Logo

Кожна јакна-женска

Број на оглас: 3061538 | Објавен на: 17.11.2019, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: M

Боја: Црна

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Се продава зачувана женска кожна јакна. Големина (види слики). Телефон 075 329 458

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач