Logo

Repromaterijal za manikir

Број на оглас: 3062160 | Објавен на: 15.10.2019, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Вид на оглас: Се продава


Prodavam repromaterijal za manikir: tipsovi. svetki, boi,trepki, akril, priprema i priracnik za tetoviranje i boi. Se komplet se prodava.

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Igor

Потврден огласувач