Logo

STRAFOVI ZA ALU BANDASI

Број на оглас: 3062343 | Објавен на: 24.03.2019, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E KLASA- C KLASA

Tип на делови: Останато

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM STRAFOVI ZA ALUMINSKI BANDASI 20 PARCINJA.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач