Logo

STOP ZA ASTRA G ISPRAVEN ORIGINAL !!!

Број на оглас: 3062889 | Објавен на: 21.01.2019, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Tип на делови: Осветлување

Цена: 1.200 МКД
1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


- DESEN STOP ZA ASTRA G

- ORIGINAL ISPRAVEN


- FIKSNO 1200 DENARI !!!

 OGLAS

Потврден огласувач