Logo

SE PRODAVA STAN

Број на оглас: 3063663 | Објавен на: 14.06.2019, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2006

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: BOGOMILSKA ZGRADA LOTE

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов невселен стан (гарсоњера) со површина од 40м2 + 5м2 тераса
Станот е на 7ми кат, има лифт и се наоѓа на ул. Богомилска (зграда Лоте ламела А)
на само 5 минути од центарот на Охрид.
цена по договор.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Викторија

Потврден огласувач