1 / 7
Fiat Uno 1.0 Vo Delovi
200 €
28.10.2022 09:45

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

Uno

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Ima skoro se motor dobar . Prakam po kargo inf na 077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам