Logo

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 67м2 ВО ЦЕНТАР

Број на оглас: 3063908 | Објавен на: 08.11.2019, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: /

Цена: 220 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава 3-собен стан 67м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, купатило и два балкона. Се наоѓа во зграда на 3 кат од 3 ката. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3411

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Огласи од: NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 NOVA-GROUP-DOM АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖЕН ИМОТ

Потврден огласувач