Logo

Лепење плочки

Број на оглас: 3064072 | Објавен на: 08.05.2020, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Вид на оглас: Се продава


Лепење на сите видови на плочки.
Монтажа на водоводна инсталација.
Поставување на хидро изолација.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач