Logo

KTM SuperMoto 690 SM 08

Број на оглас: 3064618 | Објавен на: 18.01.2019, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2008

Модел: ktm 690 SM

Километри: 25000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicen motor KTM
690 kubici vo odlicna sostojba
extra zacuvan
registriran cela godina
moze i zamena za kola
za poveke info na ovaj br. 075922977

 B M W

Потврден огласувач