Logo

Fiat Bravo 1.9jtd 120hp registrirano cela godina

Број на оглас: 3065278 | Објавен на: 14.01.2019, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.000 €
4.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT BRAVO 1.9 Multijet 120hp 2008god -registrirana do 09.2019 -klima -bord kompjuter -elektrika na stakla -elektrika na retrovizori -senzori za parking -city servo volan -hillholder -8 airbag -podesuvanje na volan -komandi na volan -tempomat -fabricko radio so cd -aluminiumski bandazi -promeneto maslo I filtri na 28.12.2018

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач