Logo

PRODAVAM FIAT DUCATO 2.8 TD

Број на оглас: 3065368 | Објавен на: 22.03.2019, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FIAT DUCATO VO VOZNA SOSTOJBA
KOMBETO E PROIZVEDENO 2002 GODINA
NEMA NIKAKVI ZABELESKI NITU NA KAROSERJATA NITU NA MOTOROT.
REGISTRIRANO E CELA GODINA
070/491-503,078/866-917

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач