Logo

Wv golf 2.0 tdi

Број на оглас: 3065448 | Објавен на: 07.06.2019, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 8.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba zavrseni site proceduri do registracija realni kilometri za zamena druga cena 9000
Ima mesto za dogovor
Zavrsi popustot

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robert