Logo

Golf 5 1.9 td 2004

Број на оглас: 3065556 | Објавен на: 12.01.2019, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 4 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Klima
Dva kluca
Greaci na sedista
Odlicno zacuvan enterier
Odlicno podvozje
Reg do 14 02 19
Euro kuka
100 % tex ispravno
Uvezen od germanija
Smenati rebrasti .zategaci site filtri

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 никола

Потврден огласувач