Logo

Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Број на оглас: 3066040 | Објавен на: 24.05.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 110 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 0 м2 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш вселива, можна е и замена.
За повеќе информации на тел. 076678967 во секое време.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач