Logo

Fiat panda 1.3

Број на оглас: 3066091 | Објавен на: 19.01.2019, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2011

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno realni km Klima mala potrosuvacka se vodi vo sobrakajna tovarno

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач