Logo

CITROEN C4 1.6 HDI 2006g.

Број на оглас: 3066388 | Објавен на: 13.12.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 3.222 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citroenot e uvezen od svajcaraija so realni kilometri so servisna kniska .
Od oprema ima :
-VTR paket na oprema
-Board computer
-Recaro sedista
-Dva klucevi
-Tempomat
-Parking senzori
-Senzori za dozd
-Senzori za svetlo
-Klimatronik dvozonski
-Komandi na volan
-ABS
-ESP
-Elektrika na site prozori
-Centralna brava
-Redizajn na modelot
Moze zamena
Registrirana do Maj 2020g. So zelen karton.
Za poveke info:078318999

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач