1 / 3
Opel Meriva
1 МКД
Цената не е фиксна
07.12.2022 23:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Tип на делови:

Гориво / пумпа

Dizni za Opel Meriva 2005god 1.7 74kw

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070636438#071479921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам