Logo

Audi A3 1.9 TDI 110ks- 1999 godina

Број на оглас: 3068235 | Објавен на: 16.02.2019, 18:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.500 €
2.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 TDI 110 ks 1999 godina, napraven komplet servis,nov akumulator so garancija 2 godini, centralno zaklucuvanje, ABS, ima novi letni gumi i dve zimski gumi , registrirano do 05.09.2019

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач