1 / 1
Prodavam novi gumi CACHLAND ekstra ceni
1.900 МКД
Цената е фиксна
15.11.2022 10:20

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

175

Висина:

70

Дијаметар:

13

Novi Gumi CACHLAND M+S po Eksta ceni. Za modelot videteja slikata.
145-70-12 1900 den
155 70 13. 1900 DEN
165 70 13. 2000 DEN
175 70 13. 2200 DEN
175 65 14. 2200 DEN
185 65 14. 2500 DEN
185-60-14 2700 den
175-70-14. 2700 den
185-60-15 2700 den
185-65-15 2700 den
195 50 15. 2800 DEN
195 55 15. 2700 DEN
195 65 15. 2700 DEn
205 55 16. 3000 DEN
225 45 17. 3400 DEN
Dostava za 24 casa.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078432130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам