Logo

Konfor Pecka KS101/KS110

Број на оглас: 3068585 | Објавен на: 18.02.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 75 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат печки Конфор КС-101=75€ / КС-110=95€.
Печките се за со тврдо гориво (дрво).
Се продаваат заедно со две кофи, две решетки и еден ќумк.
За големопродажба (над 5 парчиња) цената е поволна, исто така е со платен транспорт.

Контакт
Железара 'Лура' Кичево, +38970223382


Shiten soba Konfor KS-101=75€ / KS-110=95€.
Sobat perdoren me dru dhe janë me kofa.
Brenda ka dy kofa, dy hekura dhe një qymkë.
Me shumicë mbi 5 soba çmimi është më i volitshëm, dhe sigurohet transport.

Kontakt
Hekraria 'Lura' Kërçovë, +38970223382

 Migjen Sadiku

Потврден огласувач