Logo

R kola Kyosho Mercedes Deagostini AMG 1/8

Број на оглас: 3068769 | Објавен на: 24.04.2019, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nitro kola Kyosho Deagostini AMG mercedes. modelceto e razmer 1/8 ,ima nitro moto 3.5cc menuvac so 2 brzini i e mnogu mokno i brzo 100kmh+.
MOZE ZAMENA ZA MOBILEN TELEFON
Za piveke info na tel ili viber

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач