Logo

OPEL MERIVA 1.7CDTI

Број на оглас: 3068834 | Објавен на: 17.03.2019, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.050 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


OPEL MERIVA 1.7CDTI
ISUZU мотор - 101 КS
регистрирана до 26,07,2019 со зелен картон
поминати 165000 км
МОЖНА Е ЗАМЕНА !!!!
Опрема:
- климатроник
- ABS, ASR, SRS
- борд компјутер
- радио со команди на волан
- наслон за раце на предни седишта
- електрични прозори и ретровизори
- алу. бандажи
- нови предни амортизери
- интериер беспрекорен
- без гребнатинки на каросерија
- нови зимски гуми
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075/496-709 - лице за контакт: Илче

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач