Logo

KOMPLET KOLICKA ABC DIZAJN(GERMANSKA)

Број на оглас: 3069312 | Објавен на: 09.05.2019, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Koliskata e komplet so:
-RELAKSATOR ABC
-TRANSPORTER(Sediste za kola marka maxi cosi kabriofik so drzaci za na kolicka)
-KORPA ZA NOVORODENCE
Telefon za kontakt: 078 224 053

-

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач