Logo

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Број на оглас: 3069313 | Објавен на: 22.05.2020, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 170 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: ЦРВЕНА ВОДА 8-a -БИТОЛА

Цена: 7 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


KUKATA SE NAOGA NA DVE MINUTI OD SIROK SOKAK..NA 2 SPRATA SO KORISNA POVRSINA OD 170 M2...TERASA OD 36 M2....I DVOR OD 150 M2

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 NIKOLA

Потврден огласувач