Logo

Два одлични LG G3 како нови

Број на оглас: 3070619 | Објавен на: 22.01.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: LG G3 D855

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 3.700 МКД
3.900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се изнајмува


Опис:
➤Телефоните се солидно сочувани, едниот е црна боја а другиот златна боја
➤Примаат сите картички
(пробав со Lycamobile)
➤Батеријата им држи 1 ден

Додатоци:
➤Полнач и УСБ кабелче

Конфигурација:

Два примероци LG G3
Цена 3.700 ден. (за еден примерок) Двaтa зaеднo купени: 7.000 ден.

➤13.0 MP задна камера
➤2.0 МP предна камера

➤Внатрешна меморија 16 GB

➤РАМ меморија 2 GB

➤Дисплеј 5.5 инчен,
резолуција 1440 x 2560 pixels,
(~538 ppi density)

➤Процесор Snapdragon 801
Quad-core 2.5 GHz Krait 400

➤24-bit/192 kHz audio


➤Достава со КаргоЕкспрес низ цела Македонија, на пакетчето ќе означам
“опција: преглед и тест на телефонот пред да го платите“

Најсигурен контакт ТУКА, на Реклама 5 со порака во образецот подолу
а може и на мобилен 071-303-670

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Љубомир

Потврден огласувач