Logo

SERVIS I POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES VITO I SPRINTERI

Број на оглас: 3070704 | Објавен на: 29.03.2019, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Специјализиран Сервис За Мерцедес Бенз Милевски ММ Ви Нуди Сервисирање На Автомобили.џипови Комбиња И Камиони Атего.Со Восок Квалитет и Гаранција. и Добра Услуга.Исто Ви Нудиме и Имаме Делови За Секаков Вид На МЕРЦЕДЕС. Со Најдобри Цени Во Р Македонија. Tel 071 344440 Marjan.

Огласи од: Nikola

Nikola

Куманово

Станете Премиум член

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Marjan

Потврден огласувач