Logo

Opel zafira 1.9 cdti

Број на оглас: 3070763 | Објавен на: 20.08.2019, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba reg cela godina so 7 sedista.

  Кичево

Прати Е-Маил

  Toni

Потврден огласувач