Logo

TURBO 1.9 TDI 105 KS NOVO ORIGINAL

Број на оглас: 3070797 | Објавен на: 05.06.2019, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: TURBINA 1.9 TDI 105 KS NOVO OD GERMANIJA

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Turbinata e nova BORWARNER donesena od germanija.inf. na tel:076/691-142.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 rubin

Потврден огласувач