Logo

OPEL felgi so gumi

Број на оглас: 3072643 | Објавен на: 12.01.2019, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 199 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


15 ki Opel felgi originalni so guli

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 corsa

Потврден огласувач