Logo

Se prodava FIAT BRAVA

Број на оглас: 3072709 | Објавен на: 18.01.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro socuvana bes korozija servo klima elektrika na predni stakla dobro socuvana so dobar enterier mozi zamena za pomalo polo ili korsa

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач