Logo

ford mondeo mk3 20tdci 5 brzine

Број на оглас: 3072926 | Објавен на: 12.02.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 121.212 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


ford

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач