Logo

Деловно-изложбен простор со целосна инфраструктура

Број на оглас: 3073310 | Објавен на: 25.06.2019, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Инфо 078421233 Благој
Се издава деловен простор од 300м2, со двор од 250м2 од кои 70м2 покриени и магацин (со работилница) со од 120м2. Деловниот простор има одделно канцеларија, кујна, приватен паркинг, санитарен јазол. Фреквентна локација на транзитен пат.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач