1 / 12
Mercedes sprinter 316 maxi 2012
По Договор
03.07.2019 17:21

Прилеп / Прилеп

Samo na ovoj broj 070 259 551
Sprinter
316 maxi
163ps
Ksenon
Komandi na volan
Tempo
3500kg nosivost so pernici plus dupli federi
So B kategirija se vozi
Povekje informacii 070 259 551

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

suad
lazani
Потврден огласувач
070259551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам