Logo

SERVIS KLIMA UREDI,FRIZIDERI / СЕРВИС КЛИМА УРЕДИ, ФРИЖИДЕРИ

Број на оглас: 3073616 | Објавен на: 07.09.2019, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервиси за Бела техника

Вид на оглас: Се продава


*** 078/267-377 ***
1. Сервис.
2. Одржување.
3. Хемиско чистење.
4. Монтажа.
5. Демонтажа.
6. Полнење со фреон.
7. Сервис и одржување на ИНДУСТРИСКИ фрижидери.
Контакт : 078 267 377

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Martin Ristov

Потврден огласувач