Logo

Se prodava PEUGEOT 807 2004 GODINA

Број на оглас: 3074147 | Објавен на: 16.04.2019, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 807

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 807 vo odlicna sostojba
2.Ohdi
7 sedista
DIZEL

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач