Logo

Oprema za restoran od inoks, инокс, prehranbena industrija,

Број на оглас: 3074699 | Објавен на: 31.07.2019, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Изработка на севкупен асортиман за прехранбена индустрија, се на едно место за Вашиот ресторан, Вашата пекара, месара, слаткарница, сендвичара...

-Скари плин/струја - плотна/решетка - водена пареа/вулкански камења
-Тостери
-Инокс маси отворени/затворени
-Висечки елементи/полици
-Вентилациски хауби
-Мијалници
-Фритези
-Витрини за бурек и бели печива
-Фрижидери
-Маси со фрижидери
-Разладни маси за пица
-Витрини топли/ладни
-Бен мари за топла храна
-Бен мари салат бар
-Рингли/горилници – струја/плин
-Шпорети – топли блокови комплети скара -горилници фритеза и фурна
-Машини за садови – чаши и чинии
-Фурни за пица
-Фурни за бурек и бели печива
-Фурни за слатки
-Дувалки 600x400 mm
-Ферментациски комори
-Конвеквекциски печки – конвектомати за готвење храна
-Миксери спирални за тесто
-Миксери за месо
-Миксери планетарни за слатки
-Тостери
-Тостери за вафли
-Блендери
-Плотна за палачинки – крепер
-Хот дог машини
-Пањ маси за месо
-Рафтови
-Пекарски колички
_____________________________________________

Контакт:
070410969
www.premiumindustry.mk
info@premiumindustry.mk

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Premium Industry

Потврден огласувач