Logo

BRC plinski ured

Број на оглас: 3075341 | Објавен на: 11.10.2019, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kompleten preden del (bez boca) od BRC ured,rasplinjaca,elektrika,kompjuter, 4 dizni I creva

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Marjan

Потврден огласувач