Logo

AUDI A7 3.0TDI 245KS QUATTRO 12G

Број на оглас: 3075459 | Објавен на: 22.02.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: А7

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: 27.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema uvezena od DE top sostojba dva para bandasi na mk tabli bez zameni!

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач